B2B Nytt - Nye samarbeidspartnere
Publisert:

En rekke samarbeidspartnere har den siste tiden blitt en del av nettverket vårt. Her er en liten oversikt over alle.
Disse basispartnerne er nye
Ramirent er en ledende aktør innen utleie av maskiner og utstyr. Vi leverer til blant annet bygg- og anleggsbransjen samt andre næringer. Vi hjelper små og store kunder til alle typer prosjekt.Vi har en av Norges største maskin- og utstyrsparker, og vi fornyer denne stadig. Dette gjør vi for at du som kunde skal ha tilgang på det nyeste og beste utstyret i markedet.
Selbu Sparebank er en solid og selvstendig sparebank med lokal forankring.
Som en selvstendig sparebank kan vi ta raske avgjørelser når dette trengs. Nettopp fordi vi er en lokal sparebank har vi god kontakt og et personlig forhold til kundene våre.
Connections gjør firmaturer, jobbreiser og events enkelt, trygt og effektivt – uansett hvor reisen går. Vi kombinerer erfaring, bærekraft og personlig engasjement for å skape opplevelser som styrker relasjoner og gir varige inntrykk. Hos oss får du alt på ett sted, med full kontroll og ingen overraskelser.
Norbruk er et norsk serviceselskap som har spesialisert seg på levering og drift av kantinetjenester og personalrestauranter for bedrifter. Deres kjernevirksomhet handler om å skape gode, daglige måltidsopplevelser på arbeidsplassen, ofte ved å tilby hjemmelaget mat. I tillegg til den daglige driften leverer de også catering-tjenester til møter og arrangementer. Selskapet, som opprinnelig startet i Møre og Romsdal, legger stor vekt på både kvaliteten på maten de serverer, og å ha et så lite miljøavtrykk som mulig i sin drift.
Disse er med videre fra tidligere
Burger King Tungasletta er et av fastfood-utsalgene til Burger King-kjeden som ligger på Tungasletta 16, rett ved Circle K. Den betjener Tunga-området og østlige deler av byen, og tilbyr hele kjeden sitt standard sortiment, inkludert de velkjente flammegrillede burgerne som Whopper. Restauranten har et typisk tilbud av både servering i lokalet, takeaway, og ofte hjemlevering gjennom leveringstjenester. Den er kjent for relativt lange åpningstider, som ofte strekker seg fra morgen til sent på kvelden.
Falkanger Sko Eurosko i Fjordgata er en av Eurosko-kjedens filialer i Trondheim, og den ligger spesifikt i Fjordgata 42 i sentrumsområdet, ofte omtalt som "Den Grønne Brygge". Her selger de et bredt utvalg av sko for dame, herre og barn, og tilbyr det standard sortimentet av merkevarer og modeller som er typisk for Eurosko-kjeden.